Nawyki żywieniowe dziecka - Nina Wojtyra.Podcast Rodzicem Jestem

RJ #09 Nawyki żywieniowe w pierwszym roku życia dziecka. Rozmowa z Niną Wojtyra.

Nawyki żywieniowe w pierwszym roku życia dziecka to temat przewodni dzisiejszego odcinka, w którym naszym gościem jest Nina Wojtyra, znana jako Vitanina. Karmienie piersią, mleko modyfikowane, BLW, słoiczki – to główne tematy, które poruszyłyśmy w tym odcinku.

Nina dała mnóstwo wskazówek jak kreować prawidłowe nawyki żywieniowe u dziecka już od pierwszych chwil życia. Zwróciła uwagę co jest ważne w żywieniu dzieci oraz przedstawiała rożne aspekty związane ze spożywaniem posiłków.

Listen to „Odcinek 9 – Kreowanie nawyków żywieniowych w pierwszym roku życia dziecka” on Spreaker.

Poniżej znajdziesz listę linków do tematów wspomnianych w odcinku.TEMATY PORUSZANE W DZISIEJSZYM ODCINKU

  • Prawidłowe budowanie nawyków żywieniowych dziecka
  • Karmienie piersią
  • Mleko modyfikowane
  • Karmienie piersią podczas kolejnej ciąży
  • Mama jest tak samo ważna jak dziecko
  • Rozszerzanie diety dziecka
  • Kiedy rozpocząć rozszerzanie diety dziecka
  • BLW – bobas lubi wybór


TRANSKRYPCJA

RJ #09 – Nawyki żywieniowe w pierwszym roku życia dziecka. Rozmowa z Niną Wojtyra.

Poniżej znajdziesz zapis dziewiątego odcinka podcastu Rodzicem Jestem – „Nawyki żywieniowe w pierwszym roku życia dziecka. Rozmowa z Niną Wojtyra”

Ściągnij transkrypt w formie PDF.


Cześć!

Witamy Cię w podcaście Rodzicem Jestem.
Nazywam się Sylwia, a ja jestem Ola.

Jeśli chcesz zmienić swoje życie rodzinne na lepsze to zostań z nami. Opowiemy Ci jak czerpać więcej radości z bycia rodzicem i nie odejść od zmysłów. Pokażemy narzędzia, które wykorzystujemy, by budować lepsze relacje w swojej rodzinie. Zdobywaj z nami wiedzę na temat rozwoju, a także korzystaj z praktycznych wskazówek oraz gotowych rozwiązań rekomendowanych przez pedagogów i psychologów dziecięcych.

To co wchodzisz w to? Zapraszamy!To był podcast Rodzicem Jestem. Dziękujemy za wysłuchanie. Po więcej zapraszamy na fanpage Rodzicielski Drogowskaz, stronę podcastu www.rodzicemjestem.pl oraz blog www.rodzicielskidrogowskaz.pl. Jeśli spodobał Ci się podcast zostaw swoją opinię na iTunes. Dzięki temu będziemy wiedzieć, że to co robimy ma sens. Do usłyszenia!

 

Dodaj komentarz