RJ #17 Jak wzmacniać pewność siebie u dziecka? Rozmowa z Olą Budzyńską – Panią Swojego Czasu.

Jak wzmacniać pewność siebie u dziecka? Zacznijmy od tego, że brak pewności siebie oddala nas od pełni szczęścia. W dzisiejszym odcinku rozmawiamy o tym jak wspierać dziecko w budowaniu asertywnej postawy, która znacząco wpływa na jego pewność siebie.  Gościem naszej rozmowy jest autorka kursoksiążki o asertywności i pewności siebie – Aleksandra Budzyńska. Ola znana jako Pani Swojego Czasu jest mamą dwóch chłopców. Wspólnie rozmawiamy o tym jak budować życiowe kompetencje dziecka takie jak pewność siebie i asertywność.

Listen to „Odcinek 17 – Jak wzmacniać pewność siebie u dziecka? Rozmowa z Olą Budzyńską – Panią Swojego Czasu.” on Spreaker.

LINKI

TEMATY PORUSZANE W DZISIEJSZYM ODCINKU

  • Czym jest asertywność i co charakteryzuje osoby pewne siebie?
  • W jakim w stopniu rodzice mają wpływ na budowanie życiowych kompetencji dziecka?
  • Jak wspierać dzieci w rozwiązywaniu konfliktów?
  • Jakie wyzwania stoją na naszej drodze rodzicielskiej?
  • Co zrobić jeśli rodzic nie ma dostatecznej pewności siebie?


 

TRANSKRYPCJA

RJ #17 Jak wzmacniać pewność siebie u dziecka? Rozmowa z Olą Budzyńską – Panią Swojego Czasu.

Poniżej znajdziesz zapis siedemnastego odcinka podcastu Rodzicem Jestem – „Jak wzmacniać pewność siebie u dziecka? Rozmowa z Olą Budzyńską – Panią Swojego Czasu”

Ściągnij transkrypt w formie PDF.


Cześć!

Witamy Cię w podcaście Rodzicem Jestem.
Nazywam się Sylwia, a ja jestem Ola.

Jeśli chcesz zmienić swoje życie rodzinne na lepsze to zostań z nami. Opowiemy Ci jak czerpać więcej radości z bycia rodzicem i nie odejść od zmysłów. Pokażemy narzędzia, które wykorzystujemy, by budować lepsze relacje w swojej rodzinie. Zdobywaj z nami wiedzę na temat rozwoju, a także korzystaj z praktycznych wskazówek oraz gotowych rozwiązań rekomendowanych przez pedagogów i psychologów dziecięcych.

To co wchodzisz w to? Zapraszamy!To był podcast Rodzicem Jestem. Dziękujemy za wysłuchanie. Po więcej zapraszamy na fanpage Rodzicielski Drogowskaz, stronę podcastu www.rodzicemjestem.pl oraz blog www.rodzicielskidrogowskaz.pl. Jeśli spodobał Ci się podcast zostaw swoją opinię na iTunes. Dzięki temu będziemy wiedzieć, że to co robimy ma sens. Do usłyszenia!

 

Dodaj komentarz