Konferencja Online dla Rodziców Kierunek Szczęście - Rodzicem Jestem
szczęśliwe rodzicielstwo

Konferencja

Zapraszamy Cię na pierwszą bezpłatną Podcastową Konferencję dla Rodziców, w której opowiemy o 13 drogowskazach prowadzących do lepszego życia i rodzicielstwa. Przez trzy dni 21-23 września br. będziesz mogła posłuchać rozmów na temat każdego z drogowskazów, które wprowadzone do Twojego życia jako nawyk sprawią, że będziesz budować bardziej świadome i lepsze relacje w rodzinie. Poznasz siebie, nauczysz się rozpoznawać potrzeby i emocje innych. Dowiesz się jak od planu przejść do działania i w nim wytrwać. Zapoznasz się ze sposobami organizacji życia codziennego i finansów. Ponadto usłyszysz jak zadbać o siebie i dalej się rozwijać. Rozpocznij swoją drogę w Kierunku Szczęścia, którym jest świadome i szczęśliwe rodzicielstwo.

Dla kogo jest to wydarzenie?

  1. Poszukujesz swojej drogi do szczęśliwego rodzicielstwa?
  2. Chcesz być świadomym rodzicem zarówno w obszarze emocji oraz potrzeb swoich dzieci, jak i własnych?
  3. Dążysz do budowania lepszych relacji w rodzinie i swoim otoczeniu?
  4. Nie chcesz wychowywać swoich dzieci według schematów stosowanych przez Twoich rodziców i dziadków?
Jeśli odpowiedziałaś twierdząco na co najmniej jedno z powyższych pytań, to ta konferencja jest dla Ciebie.

Skąd pomysł na konferencję?

Ta konferencja powstaje, ponieważ same parę lat temu rozpoczęłyśmy poszukiwania naszej własnej rodzicielskiej drogi. Przez ten czas zapoznałyśmy się z wieloma różnymi podejściami do wychowania dzieci. Jedne były nam bliższe, a inne bardziej odległe od naszej wizji szczęśliwego rodzicielstwa. Ze wszystkich tych nauk wyciągnęłyśmy to co uważamy za najbardziej wartościowe i w ten sposób powstało 13 drogowskazów szczęśliwego rodzica. Chcemy się nimi podzielić z jak największą liczbą rodziców, którzy podobnie jak my chcą być bardziej świadomymi rodzicami i budować ze swoimi dziećmi szczęśliwe relacje.

Kto z nami będzie?

O drogowskazach opowiedzą Ci wspaniałe prelegentki – w większości matki, które same starają się wprowadzać je w swoim życiu. Każda z nich podzieli się swoimi doświadczeniami. Nie tylko sukcesami, ale też wyzwaniami, z którymi mierzyły się na drodze do szczęśliwego rodzicielstwa.
Kto z nami będzie? Emilia Kulpa-Nowak, Monika Szczepanik, Ania Kuszewska-Sprawka, Sylwia Włodarska, Natalia Ligenza, Ela Krokosz, Małgosia Musiał, Klaudia Sobczyk, Monika Wojtysiak, Marta Krasnodębska, Agnieszka Pieniążek, Ewelina Mierzwińska i Ania Czereszewska.
Informacje na temat naszych rozmówczyń znajdziesz tutaj, a agendę konferencji przedstawiamy poniżej.

agenda konferencji

Ponadto zapisując się na konferencję już teraz otrzymasz w prezencie PDF z ćwiczeniami do pierwszego drogowskazu, którym jest spokój oraz arkusz pomocny w wykonywaniu ćwiczeń. Nie zwlekaj i dołącz do tego wyjątkowego wydarzenia.

 

Wszyscy uczestnicy konferencji otrzymają dodatkowe bonusy:

  1. Zestawy ćwiczeń PDF pomocnych we wprowadzaniu każdego z drogowskazów do pobrania w czasie konfrencji.
  2. Dziennik konferencji z miejscem na przemyślenia i notatki oraz garścią podstawowych informacji o prelegentkach i rozmowach.
  3. Specjalną ofertę na workbook (e-book z ćwiczeniami) “Spokojna mama. 6 kroków do świadomego macierzyństwa”, dla osób wchodzących na drogę spokoju i cierpliwości w rodzicielstwie.

Konferencja i wszystkie dodatkowe materiały są bezpłatne.

Przekazujemy Ci tyle wartościowych treści zupełnie za darmo, ponieważ chcemy pomóc jak największej liczbie rodziców w odnalezieniu ich własnej ścieżki do szczęśliwego rodzicielstwa. Nie przegap jedynej takiej okazji i zapisz się już teraz.

Dodatkowa dawka wiedzy

Nie poprzestajemy tylko na konferencji! Przez 13 tygodni w każdy poniedziałek, aż do tygodnia poprzedzającego konferencję, publikujemy na naszym blogu wpisy dotyczące jednego z drogowskazów. Przekazujemy w nich sporą dawkę wiedzy oraz jedno ćwiczenie pomocne we wdrażaniu danego drogowskazu. Wszystko po to, żeby świadome i szczęśliwe rodzicielstwo stało się także Twoim udziałem. Zapraszamy Cię do zapoznania się ze wpisami z serii Rodzicielskie Drogowskazy: