Newsletter - Rodzicem Jestem

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter! Będziesz nie tylko na bieżąco z tym co się dzieje, ale otrzymasz również dostęp do Biblioteki Rodzica, w której znajdziesz kilkadziesiąt bezpłatnych materiałów gotowych do pobrania.

Dostęp do Biblioteki Rodzica nie ma ograniczeń czasowych. Możesz korzystać z wszystkich zawartych w niej materiałów kiedy chcesz. Biblioteka jest stale aktualizowana o kolejne bezpłatne materiały, które przygotowujemy.

Biblioteka rodzica składa się obecnie z 40 pozycji, w tym między innymi:

  • ZDOLNOŚCI DZIECKA – TEST – Sprawdź w czym Twój maluch jest już mistrzem, a co możecie wspólnie doskonalić.
  • ROZWÓJ MOWY U DZIECI – Mini przewodnik inteligencji językowej.
  • TALENTY – Jak odkrywać i rozwijać talenty u dzieci i młodzieży.
  • EMOCJONALNA POGODA – Używając emocjonalnej pogody Twojemu dziecku będzie łatwiej określić jak się czuje i jaki mi nastrój.
  • POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI U DZIECKA – Jak wzmacniać poczucie własnej wartości u dziecka – mini przewodnik asertywność i pewność siebie.
  • SELF-REG CZYLI JAK ZNALEŹĆ SPOKÓJ W ŻYCIU RODZINNYM – Mini przewodnik po samoregulacji jako metodzie pomagającej dzieciom i rodzicom w walce ze stresem.
  • PŁACZ DZIECKA – WSKAZÓWKI – Ważne informacje dotyczące płaczu dziecka oraz wskazówki jak postępować, gdy dziecko płacze.
  • 40 ZABAW Z TATĄ I NIE TYLKO – Propozycje zabaw dla dzieci i taty oraz ponad 20 propozycji książek związanych z ojcostwem, zarówno dla dzieci jak i dla rodziców.
  • ZABAWY Z NAKRĘTKAMI – Lista pomysłów na zabawy z nakrętkami oraz szablony do wykorzystania.
  • SERIA RODZICIELSKIE DROGOWSKAZY – 13 zestawów ćwiczeń dla dorosłych i całej rodziny, które pomogą wprowadzać w życie Rodzicielskie Drogowskazy czyli spokój, uważność, empatię, wdzięczność, współpracę, marzenia, wytrwałość, proaktywność, asertywność, zdrowie, rozwój osobisty, organizację i finanse.

To tylko niektóre z dostępnych w Bibliotece Rodzica materiałów. Jeśli chcesz otrzymać dostęp do nich wszystkich, to już teraz zapisz się na nasz newsletter.

Newsletter wysyłamy zazwyczaj raz w tygodniu z informacjami o nowych odcinkach podcastu lub wpisach na blogu oraz garścią nowinek o tym nad czym aktualnie pracujemy. W tych wiadomościach przekazuję też trochę osobistych przemyśleń i wsparcie. Czasami zdarza się wysłać więcej niż jedną wiadomość w tygodniu, ale tylko wtedy kiedy dzieje się naprawdę coś wyjątkowego. Nie obawiaj się, że będę Cię spamować 😉

Dołącz do społeczności już dzisiaj!