Spokojna mama. 5 kroków do świadomego macierzyństwa - zapowiedź
Workbook Spokojna mama - zapowiedź

RJ #24 Spokojna Mama. 5 kroków do świadomego macierzyństwa – zapowiedź workbooka

„Spokojna mama. 5 kroków do świadomego macierzyństwa” to nasze dziecko, które powstawało przez ostatni rok. Dziś dzielimy się z Tobą dwoma pierwszymi rozdziałami, których możesz nie tylko wysłuchać w wersji audio w drugiej części dzisiejszego odcinka, ale również pobrać w wersji PDF korzystając z formularza poniżej. W tym odcinku opowiemy Ci również o tym dlaczego ten workbook powstał i jaka jest jego historia. Pobierz rozdziały, posłuchaj i dziel się tym odcinkiem. Premiera workbooka już 5 listopada 2020r. !!!

Listen to „Odcinek 24 – Spokojna Mama – 5 kroków do świadomego macierzyństwa – zapowiedź workbooka” on Spreaker.

Chcesz zacząć wprowadzać spokój w swoim życiu i macierzyństwie? Pobierz bezpłatne dwa pierwsze rozdziały naszego workbooka „Spokojna mama. 5 kroków do świadomego macierzyństwa”

 

TRANSKRYPCJA

RJ #24 Spokojna mama. 5 kroków do świadomego macierzyństwa – zapowiedź workbooka

Poniżej znajdziesz zapis dwudziestego czwartego odcinka podcastu Rodzicem Jestem – Spokojna mama. 5 kroków do świadomego macierzyństwa – zapowiedź workbooka


Cześć!

Witamy Cię w podcaście Rodzicem Jestem.
Nazywam się Sylwia, a ja jestem Ola.

Jeśli chcesz zmienić swoje życie rodzinne na lepsze to zostań z nami. Opowiemy Ci jak czerpać więcej radości z bycia rodzicem i nie odejść od zmysłów. Pokażemy narzędzia, które wykorzystujemy, by budować lepsze relacje w swojej rodzinie. Zdobywaj z nami wiedzę na temat rozwoju, a także korzystaj z praktycznych wskazówek oraz gotowych rozwiązań rekomendowanych przez pedagogów i psychologów dziecięcych.

To co wchodzisz w to? Zapraszamy!


Cześć! Witam Cię serdecznie w kolejnym odcinku podcastu Rodzicem Jestem. O czym będzie dzisiejszy odcinek? Będzie on nieco inny od dotychczasowych, ponieważ wspólnie z Olą przeczytamy dla Was dwa pierwsze rozdziały naszego już prawie ukończonego workbooka. Jest to workbook o tytule „Spokojna mama. 5 kroków do świadomego macierzyństwa”. Chciałyśmy tą rozmowę nagrać wspólnie z Olą, jednocześnie. Niestety obecna sytuacja związana z pandemią, nasze rodzinne i służbowe obowiązki pokrzyżowały nam te plany. Niemniej jednak nie zabraknie ani Oli, ani mnie w tym odcinku. Zanim będziecie miały możliwość posłuchania dwóch pierwszych rozdziałów opowiem Wam jak wyglądała praca nad workbookiem, skąd w ogóle pomysł i dlaczego teraz.

Dlaczego workbook?

Workbook pojawił się w naszych głowach ponad rok temu. Pandemia spowodowała, że te działania przyspieszyły, bo nasz kontakt z Wami podczas warsztatów został praktycznie ograniczony do minimum, a w tej chwili nie ma go już w ogóle. To spowodowało, że te wszystkie działania online, które były niejako dodatkiem do spotkań na żywo nabrały tempa. Jednym z naszych projektów, które były w zamyśle był właśnie ten workbook. Jest to takie przeniesienie pewnej części warsztatów na papier.

Co to właściwie jest?

Bardzo nam na tym zależało, żeby w tym trudnym czasie każda mama miała możliwość skorzystania z tego narzędzia, bo workbook na pewno można nazwać narzędziem. Nie jest to typowy e-book, w którym jest tylko wiedza. Jest tam bardzo dużo ćwiczeń uzupełnionych przykładami, naszymi doświadczeniami, które wdrażając sobie powolutku, w swoim tempie, dostosowując do swojego życia, swoich wartości, będziecie zauważać ogromne zmiany. Wiem co mówię, bo sama nadal z tymi ćwiczeniami pracuję i codziennie, w każdym tygodniu, w każdym miesiącu widzę jak to wpływa pozytywnie na moje relacje, te bliższe, te dalsze, a przede wszystkim na mój kontakt z samą sobą.

Ten e-book już jakiś czas temu trafił w ręce co niektórych w wersji demo jako dodatek do wyzwania, które trwało 5 dni i tam właśnie przerabialiśmy wspólnie na grupie część z ćwiczeń i treści, które w tej obecnej publikacji też się znajdują. Odbiór e-booka i całego wyzwania był bardzo pozytywny. Otrzymałyśmy dużo informacji zwrotnych, że jest to potrzebne, że jest to fajne, że jest to poukładane i że z tym łatwiej przejść przez wyzwania, z którymi spotykamy się na co dzień. Postanowiłyśmy, że trzeba to puścić szerzej w świat.

Nie tylko workbook

W tej chwili nasz workbook jest już na ukończeniu. Dopieszczamy szczegóły i mam nadzieję, że jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem to 5 listopada nasz workbook będzie w sprzedaży. Przygotowujemy też dla Was na tą okoliczność nasz pierwszy webinar i sama nie wierzę, że to mówię, bo nie ukrywam, że na samą myśl dostaję gorączki, ale z drugiej strony nie mogę się już tego doczekać. Mam nadzieję, że będzie tak samo wartościowy jak spotkania, które miałam okazję prowadzić na żywo.

Na koniec już zacznę od usprawiedliwienia i prośby o wyrozumiałość. Większość tych rzeczy, które robimy czyli workbook, webinar, niedawno nasza podcastowa konferencja, robimy po raz pierwszy. Wkładamy w to wszystkie nasze siły, czasami nawet ich 200 procent. Nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem, nie zawsze wszystko jest perfekcyjnie, nie wszystko zawsze jest nieidealne bo tak się po prostu nie da. Jeżeli coś stanie na naszej drodze i nie będzie to 5 listopada tak jak obiecywałyśmy, to prosimy Cię o wyrozumiałość. Prosimy też o każde udostępnienie tego odcinka, podzielenie się Waszymi wrażeniami, czy to w nim jest do Was przemawia, co jest dla Was ok, co nie do końca, z czym się zgadzacie, a z czym nie.

Wasze zdanie jest dla nas ważne

Każdy feedback jest dla nas bardzo ważny, a te które dostajemy od Was są pełne ciepła, wyrozumiałości, dobrych wskazówek, które później wdrażamy w życie. To wszystko jest naprawdę dla nas bardzo ważne, bo w końcu robimy to dla Was. Trochę też dla siebie, bo myślę, że potrzebujemy siebie wzajemnie, czego bardzo mocno doświadczam w trakcie warsztatów. Po każdych mam wrażenie, że znowu czegoś nowego się dowiedziałam, że rosnę razem z Wami. A teraz już po tym przydługawym wstępie zapraszam Cię serdecznie do wysłuchania dwóch pierwszych rozdziałów, które będzie czytać dla Was Ola z moimi małymi wstawkami. Cieszę się, że tu jesteś i że poświęcasz swój czas, żeby być z nami.

Dobrego dnia lub nocy i do usłyszenia 🙂

To był podcast Rodzicem Jestem. Dziękujemy za wysłuchanie. Po więcej zapraszamy na fanpage Rodzicielski Drogowskaz, stronę podcastu www.rodzicemjestem.pl oraz blog www.rodzicielskidrogowskaz.pl. Jeśli spodobał Ci się podcast zostaw swoją opinię na iTunes. Dzięki temu będziemy wiedzieć, że to co robimy ma sens. Do usłyszenia!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat spokoju, to zapraszamy Cię:

 

Dodaj komentarz

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest Aleksandra Rother. W sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz się ze mną kontaktować, pisząc na adres e-mail: ola@olarother.pl. Twoje dane podane w formularzu kontaktowym są przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. Jeśli wyrazisz na to zgodę, Twoje dane są też przetwarzane w celach marketingowych. Masz w szczególności prawo dostępu do swoich danych i ich usunięcia. Szczegóły dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych i przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce prywatności.

Jeśli chcesz otrzymywać ode mnie informacje potrzebuję na to Twojej zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją cofnąć w dowolnym momencie, ze skutkiem na przyszłość, pisząc na adres: [ola@olarother.pl] albo klikając na link dostępny w przesyłanych Ci wiadomościach.

□ Tak, chcę otrzymywać informacje handlowe, w tym oferty, informacje o promocjach, newsletter drogą elektroniczną (w szczególności e-mail, SMS, MMS, wiadomość za pośrednictwem komunikatora w ramach platformy społecznościowej) na podane przeze mnie w formularzu dane kontaktowe. 

 

□ Tak, chcę otrzymywać informacje handlowe, w tym oferty, informacje o promocjach przez telefon na podany przeze mnie w formularzu numer telefonu.